zakupy on-line
promocje
toshiba
Notebook Toshiba Satelite A300
cena: 2599 zł brutto
szczegóły
o firmie
Compus sp. z o.o. jest firmą informatyczną powstałą w Puławach i zarejestrowaną w 1990 roku jako spółka cywilna, od grudnia 1998 r. działa jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Od momentu powstania firma za cel swej działalności obrała wdrażanie systemów informatycznych służących wspomaganiu pracy i zarządzania przedsiębiorstwami. Siłą firmy oprócz wiedzy merytorycznej o komputerach, systemach komputerowych i funkcjonowaniu przedsiębiorstw jest stabilność kadry oraz wysoki poziom wiedzy oparty na doświadczeniu w licznych wdrożeniach. Już na początku naszej działalności zauważyliśmy, że brak potrzebnego doświadczenia w integracji systemów stwarzał problemy klientom, którzy potrzebowali kompleksowych rozwiązań "pod klucz" oraz jednego odpowiedzialnego za wszystko dostawcy. Z tego powodu nawiązaliśmy kontakty i zawarliśmy umowy ze znanymi dostawcami sprzętu i oprogramowania.

Już w 1991 r. nawiązaliśmy kontakty handlowe z rozwijającą się dynamicznie firmą Optimus z Nowego Sącza, która obecnie jest jednym z liderów w branży informatycznej. Wieloletnia współpraca sprawiła, że jesteśmy znaczącym partnerem handlowym firmy Optimus S.A.. O jakości i niezawodności sprzętu świadczą liczne nagrody i wyróżnienia zdobyte przez produkty tego koncernu oraz certyfikatjakości ISO 9002.

Oferowany przez naszą firmę system wspomagania zarządzania SOFTAR-FIRMA wdrażany od 1991 r. we współpracy z firmą Softar sp. z o.o. z Warszawy jest systemem całkowicie zintegrowanym obejmującym całą sferę zarządzania przedsiębiorstwem bądź instytucją. Oprogramowanie to jest wypadkową i uogólnieniem potrzeb wielu przedsiębiorstw o zróżnicowanym profilu działalności i formie organizacyjnej, w aplikacjach zgromadzone są wieloletnie doświadczenia pracowników firmy oraz pracowników sieci dystrybucyjnej. Obszerna lista referencyjna (ponad tysiąc pięćset firm na terenie całego kraju) daje gwarancję  niezawodności i skuteczności działania oprogramowania.

Wprowadzenie wymogu instalacji urządzeń fiskalnych u wielu naszych klientów spowodowało poszerzenie naszej oferty o kasy i drukarki fiskalne. Obserwacja rynku kas fiskalnych sprawiła, że wprowadziliśmy do swojej oferty kasy i drukarki firmy ELZAB S.A., OPTIMUS_IC, POSNET (proste kasy sklepowe, kasy komputerowe i drukarki) oraz kasy specjalistyczne firmy EMAR.

Najskuteczniejszą formą kontaktu może być osobista wizyta przedstawicieli Państwa Firmy w naszej siedzibie, lub wizyta naszego przedstawiciela w Państwa Firmie.